דגשים חשובים לבטיחות בחצר בגני ילדים

בחצר הגן הילדים משתעשעים. הם מבלים יחד ותוך כדי לומדים ורוכשים מיומנויות לחיים שלהם. החצר אמורה להיות מאתגרת ומעניינת כדי שלילדים יהיה מה לעשות בה. לא נעים לבלות בחצר מוצפת שמש, חצר מוזנחת או חצר בה אין מתקנים מתאימים לגיל הילדים. בכל גן ילדים יש לשים דגש על התאמה לילדים ועל בטיחות מקסימלית שתאפשר לילדים לשחק ולבלות בהנאה מרובה בכל יום מחדש. לצד העניין והאתגר עלינו לזכור את פן הבטיחות. להלן תוכלו לקרוא על דגשים חשובים לשמירה על בטיחות הילדים בחצר הגן.
הקליקו כאן כדי להתרשם ממגוון מתקנים לחצר עבור ילדכם.

דגשים לשמירה על בטיחות

  • המתקנים צריכים להיות במצב תקין. כל מתקן שמשמש את הילדים וניצב תחת כיפת השמים עלול לצבור נזקים שחושפים את הילדים לסכנות שונות. הם עלולים לקבל מכות, ליפול מגובה וכן הלאה. לשם שמירה על זהירות יש לבצע בדיקות תקופתיות כדי לוודא כי המתקנים ראויים לשימוש. מוזמנים להתרשם ממבחר מגלשות לילדים אשר יוכלו ליהנות מהן בבטיחות רבה!
  • חשוב מאוד להגן על הילדים מפני חשיפה לשמש. נכון בעיקר לעונת הקיץ. לשם כך נתקין סככה יעילה שתצל על האזור. כמו כן על הצוות להקפיד על הנחיות ולהימנע מלהוציא את הילדים לחצר בשעות בהן קיימת קרינה גבוהה.
  • המתקנים בחצר הגן צריכים להיות מותאמים לגיל הילדים, לגובה שלהם וליכולות שלהם. ילד קטן שמטפס על מתקן גבוה עלול ליפול ולהינזק בצורה חמורה. כמו כן ילד גדול ששוקל מעבר ליכולת המשא של מתקן מסוים שמתאים לגיל רך עלול ליפול ולהיפצע.
  • חובה לוודא כי המתקנים נושאים תו תקן. התו מבטיח כי המתקנים מיוצרים מחומרי גלם איכותיים ובטיחותיים לשימוש, כאלו שגם לאחר שנות שימוש לא פולטים חומרים רעילים ולא מזיקים לילדים שמשתמשים במתקנים. תו התקן מבטיח גם כי המתקנים נבדקו מבחינת המבנה והגובה ונמצאו ראויים לשימוש.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לימודי אנגלית – איפה אתם עלולים להיתקל בקשיים?
השפה  האנגלית היא הנפוצה בעולם והיא המקשרת העיקרית בין אנשים דוברי שפות אחרות. מי שאינו מכירה כלל...
קרא עוד »
אפר 30, 2022
מהי הטרדה מינית בעבודה?
נושא הטרדה מינית בעבודה אינו חדש. זהו נושא לוהט שזוכה ליותר ויותר תשומת לב בתקשורת ובציבור...
קרא עוד »
אפר 15, 2023
מה מיוחד בגריל גז סיזר?
גריל גז הוא שונה מכל מה שהכרתם עד היום. הוא נקי יותר, חזק יותר, שימושי יותר ועוד מעלות רבות שעליהם נביא...
קרא עוד »
אוג 27, 2020