כמה זמן מחזיק מיקרובליידינג?

כמה זמן מחזיק מיקרובליידינג?

נשים רבות בוחרות לעצב את הגבות שלהן בשיטת מיקרובליידינג בשביל ליהנות ממראה של גבות מעוצבות, אחידות ומלאות. אולי לא כולן מכירות את זה, אך חלק גדול מהנשים מתמודדות עם גבות לא יפות בלשון המעטה והן נאלצות לבצע טיפולי קוסמטיקה באופן קבוע על מנת להעניק לגבות שלהן מראה 'נורמלי'. אחת מהשיטות לצמצום ההתעסקות בגבות היא שיטת המיקרובליידינג.

מה משך הזמן שמחזיק מיקרובליידינג?

השאלה העיקרית של כל אחת שמתעניינת במיקרובליידינג היא כמובן – כמה זמן מחזיק מיקרובליידינג. אז ככה, בגדול, מיקרובליידינג מחזיק מעמד בין מספר חודשים ועד שנה, כאשר יש צורך להגיע לטיפולים משלימים לחיזוק הפיגמנט במהלך השנה הזו. שיטת המיקרובליידינג מבוססת למעשה על פיגמנט שהוא צבע, ועל כן הוא דוהה ונעלם עם הזמן, אך במשך החודשים לאחר הטיפול תוכלי ליהנות מגבות מלאות ועבות ובעיקר – מרשימות. יש לציין, כי משך הזמן שבו מחזיק הטיפול תלוי גם בסוג העור של המטופלת – עור יבש, יספוג את החומר לזמן רב יותר לעומת עור שמנוני שהוא יתנדף ממנו מהר יותר.

כיצד מאריכים את תוצאות הטיפול?

חשוב לציין כי ניתן להאריך את התוצאות של טיפול המיקרובליידינג על ידי הקפדה על מספר הנחיות חשובות. דבר ראשון וחשוב הוא להימנע מלשטוף את האזור המטופל במשך השבועיים הראשונים שלאחר הטיפול וכן לא למרוח עליו קרמים. כדאי להימנע מלהיכנס לבריכות מכיוון שהכלור שקיים בהם משפיע באופן ישיר על הצבע ועל עמידות הטיפול ומחליש אותם. בנוסף, יש להימנע מחשיפה לשמש ישירה ולא לבצע כל פעילות גופנית אשר גורמת להזעה במהלך השבוע הראשון שלאחר הטיפול. כמו כן, יש לבצע טיפול חיזוק לאחר כחודשיים מהטיפול הראשון לצורך תיקון וחיזוק של התוצאה. 

למידע נוסף צרו קשר עם שיר לביא אמנית איפור קבוע בתחום הגבות והשפתיים!

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ערב בירה ונשירה

ערב בירה ונשירה – כל מה שצריך לדעת

אחת מהחוויות הישראליות המהנות ביותר מורכבת משילוב של שירה בציבור ובירה איכותית. אם גם אתם מעוניינים ליהנות בערבי הקיץ החמימים משילוב שעיקרו טעם מוזיקלי איכותי,

קרא עוד »