כמה זמן מחזיק מיקרובליידינג?

כמה זמן מחזיק מיקרובליידינג?

נשים רבות בוחרות לעצב את הגבות שלהן בשיטת מיקרובליידינג בשביל ליהנות ממראה של גבות מעוצבות, אחידות ומלאות. אולי לא כולן מכירות את זה, אך חלק גדול מהנשים מתמודדות עם גבות לא יפות בלשון המעטה והן נאלצות לבצע טיפולי קוסמטיקה באופן קבוע על מנת להעניק לגבות שלהן מראה 'נורמלי'. אחת מהשיטות לצמצום ההתעסקות בגבות היא שיטת המיקרובליידינג.

מה משך הזמן שמחזיק מיקרובליידינג?

השאלה העיקרית של כל אחת שמתעניינת במיקרובליידינג היא כמובן – כמה זמן מחזיק מיקרובליידינג. אז ככה, בגדול, מיקרובליידינג מחזיק מעמד בין מספר חודשים ועד שנה, כאשר יש צורך להגיע לטיפולים משלימים לחיזוק הפיגמנט במהלך השנה הזו. שיטת המיקרובליידינג מבוססת למעשה על פיגמנט שהוא צבע, ועל כן הוא דוהה ונעלם עם הזמן, אך במשך החודשים לאחר הטיפול תוכלי ליהנות מגבות מלאות ועבות ובעיקר – מרשימות. יש לציין, כי משך הזמן שבו מחזיק הטיפול תלוי גם בסוג העור של המטופלת – עור יבש, יספוג את החומר לזמן רב יותר לעומת עור שמנוני שהוא יתנדף ממנו מהר יותר.

כיצד מאריכים את תוצאות הטיפול?

חשוב לציין כי ניתן להאריך את התוצאות של טיפול המיקרובליידינג על ידי הקפדה על מספר הנחיות חשובות. דבר ראשון וחשוב הוא להימנע מלשטוף את האזור המטופל במשך השבועיים הראשונים שלאחר הטיפול וכן לא למרוח עליו קרמים. כדאי להימנע מלהיכנס לבריכות מכיוון שהכלור שקיים בהם משפיע באופן ישיר על הצבע ועל עמידות הטיפול ומחליש אותם. בנוסף, יש להימנע מחשיפה לשמש ישירה ולא לבצע כל פעילות גופנית אשר גורמת להזעה במהלך השבוע הראשון שלאחר הטיפול. כמו כן, יש לבצע טיפול חיזוק לאחר כחודשיים מהטיפול הראשון לצורך תיקון וחיזוק של התוצאה. 

למידע נוסף צרו קשר עם שיר לביא אמנית איפור קבוע בתחום הגבות והשפתיים!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חדרים לפי שעה בתל אביב – הטוב ביותר בשבילכם
אם אתם רוצים ליהנות מכמה שעות של פרטיות ובילוי אינטימי בתל אביב או בכל מקום במרכז  - חשוב שתדעו כי...
קרא עוד »
ספט 21, 2018
תיירות נבונה – מה זה אומר?
היום בניגוד לעבר, אנחנו יכולים לייצר תהליך נכון, יעיל וזול, בכל מה שקשור לטיולים בחו"ל. בין אם אנחנו...
קרא עוד »
יול 27, 2021
אירועים קטנים עד 30 איש – מה חשוב לקחת בחשבון
אירועים קטנים עד 30 איש הופכים לפופולאריים ביותר בשנים האחרונות, דבר שמשנה לחלוטין את כללי המשחק. אם...
קרא עוד »
אפר 09, 2019