הדברת עש – מה הסיכוי שהעש יחזור?

עש הוא סוג של פרפר המסב נזק גדול בבית. העש ניזון מסיבים של בגדים, וסימני הנשיכה בצורת חורים קטנים בבגדים שלכם בארון או במלתחה יכולים להסגיר את הימצאותם וקינונם.

אמנם עש בוגר אינו מהווה איום גדול בפני עצמו, אבל הזחלים של העש, הרימות, אוכלים בדרך כלל דרך בד ובמיוחד כותנה וצמר. אמנם חשוב לזכור שהם לא ניזונים רק מבגדים אלא גם ממוצרי אוכל יבשים אחרים כמו פסטות, קרקרים ואף לחם. על מנת להסיר מפגע תברואתי, עליכם לוודא כי אין אצלכם קינון של עש והימצאות של רימות.

 

הסיכויים להישנות פגעי העש

אם לא מדבירים במקומות הנכונים, או מדבירים רק באופן חלקי ועל ידי מדביר לא מקצועי ו/או מוסמך שעובדים בחברת הדברה, אתם עלולים למצוא את עצמכם שוב מתמודדים מול נזקי רימות העש. חשוב לדעת להדביר הן בחדרי השינה, בארונות הבגדים וגם במקומות אחסון האוכל שמזיקים אלו מסוגלים להגיע, אחרת הסיכוי שהעש יחזור יהיו גדולים.

יש הרבה דברים שאתם יכולים לעשות כדי להיפטר מעשים ולמנוע מהם להתרבות ולנשנש שוב בביתכם.

 

שיטות הדברה שונות של עשה זאת בעצמך

מלאו את ביתכם במוצרי עץ ארז. ניתן להשתמש גם בשמן ארז מבקבוק ספריי מדולל במים שיכול להפיץ ריח של ארז. עש וחרקים אחרים נדחים על ידי הפרומונים שעצי ארז מפיצים. בצורה זו אתם למעשה מדבירים בצורה הכי טבעית ובריאה שאפשר מבלי להסתכן בכימיקלים רעילים!

ניתן גם להשתמש במלכודת דביקה. אפשר לכסות את סרטי המדבקות הללו בפרומונים של עש, אם מתאפשר לכם, וזאת על מנת למשוך את העש אליהם. את הסרטים פזרו ברחבי הבית ובמיוחד במקומות בהם אתם חושדים שהם נמצאים.

מעכשיו נפתרים מבעיות העש על ידי הדברה נגד עש

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

השחרת חלונות לרכב

השחרת חלונות רכב היא דרך מצוינת להפוך את המכונית שלך לגלויה יותר על הכביש. זה עוזר לך להימנע מתאונות ולהיות שם לב לנהגים אחרים. השחרת

קרא עוד »

מי משחיר את חלונות הרכב?

השחרת חלונות רכב היא פשע שבוצע בארצות הברית. זה נעשה בדרך כלל על ידי שימוש בתמיסה כימית כדי לצבוע את החלון בשחור. נוהג זה אינו

קרא עוד »