חול לחתולים – כל מה שצריך לדעת

חול לחתולים

החתול שלכם גר בתוך הבית? אם כן, אסור לכם לדלג על המאמר הזה ואתם חייבים לקרוא אותו מהתחלה ועד הסוף. מה זה חול לחתולים? למה צריך להשתמש בו? אלו סוגי חול קיימים ולמה לא כדאי להשתמש בסתם חול מהגינה? כל מה שאתם צריכים לדעת.

מדוע חתולים צריכים חול?

חתולים הינם יצור חי שאמון על תדמית נקייה וגם מבלי שיחנכו אותו לכך, הוא לא יעשה את צרכיו בכל מקום, אלא ימצא לעצמו פינה להתפנות ובדרך כלל גם יכסה את צרכיו בחול. אז אם אתם מעוניינים להקל על החתול שלכם ולארגן לו 'שירותים' משלו, עליכם להתקין לו ארגז חול מותאם. בארגז יש למלא חול מתאים לחתולים והחתול כבר ימצא בעצמו את דרכו אליו בעת הצורך וכמובן יעשה בו את צרכיו ויכסה אותם בחול מבלי שתצטרכו לטרוח ללמד אותו את דרכי הצניעות.

חול מתאים לחתולים – כך תבחרו אותו

באתר https://mhaim1.com/ ישנם שלושה סוגים של חול לחתולים – חול פשוט, חול סופג וחול מתגבש. החול הפשוט, הינו חול רגיל לחלוטין אך בניגוד לחול שנמצא בחצר, הוא נקי לגמרי ובטוח לשימוש עבור החתול. החול הסופג, הינו בעל יכולת ספיגה גבוהה מאוד של נוזלים ואף מנטרל ריחות רעים של שתן. החול המתגבש הופך לגוש ברגע שהוא בא במגע עם נוזלים וכך ניתן לפנות אותו בקלות מהארגז.

כל מה שצריך לדעת לגבי חול לחתולים

בניגוד להרבה בעלי חיים אחרים, נחשבים החתולים ל'אנינים' ולרגישים יותר לשינויים ועל כן קיימים כיום בשוק סוגים רבים של חול לחתולים אשר שונים במאפיינים שלהם, בריחות שלהם, וכמובן באיכות ובמחיר. כל זאת, על מנת לאפשר התאמה מושלמת להעדפות השונות של כל החתולים הקיימים.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם