מה זה אמן חושים?

אמן חושים הוא מנטליסט, שזהו אדם  שיש לו את היכולת לקרוא ולהשפיע על מחשבותיהם של אנשים. הם משתמשים בידע שלהם בפסיכולוגיה, שפת גוף וטכניקות אחרות כדי לקבל תובנה לגבי מה אנשים חושבים ומרגישים. מנטליסטים יכולים גם להשתמש בכישוריהם כדי לתמרן אנשים ולהשפיע על התנהגותם. מנטליסטים שימשו בבידור, שיווק, מכירות, משא ומתן, טיפול ותחומים אחרים שבהם חשוב להבין את המחשבות והרגשות של אחרים.

למה הוא נקרא כך?

אמני חושים נקראים כך כיוון שהם מסוגלים להפעיל את החוש השישי שלהם, שזהו חוש המושפע מיכולות פרפסיכולוגיות הקשורות לכישורים טלפתיים, טלקינזיס, חיזוי עתיד ועוד מיומנויות רבות אחרות המשפיעות על המחשבה והתודעה בצורה שהיא במהותה נפשית ורוחנית.

למעשה, אמן חושים יכול להשפיע על החושים של האנשים הצופים בו ולכן הוא נחשב לאומן בעל יכולות בלתי רגילות להשפיע ולשנות את החשיבה והתפיסה ההגיונית של החושים שיש לאדם. 

לתיאום אמן טלפתיה לאירועים >>>

מה כל כך מיוחד במופעים של אמני חושים/מנטליסטים?

מנטליזם הוא סוג של בידור הכולל שימוש בטכניקות פסיכולוגיות ליצירת אשליה של קריאת מחשבות, טלפתיה ויכולות על טבעיות אחרות. מנטליסטים משתמשים במגוון של טכניקות כמו קריאת אנשים, תחבולות מחשבה והכוונה שגויה פסיכולוגית כדי ליצור אשליות אלו. 

מנטליסטים הופכים פופולריים יותר ויותר בתעשיית הבידור מכיוון שהם יכולים לספק חוויות ייחודיות ומשעשעות לקהל. הם יכולים לשמש גם לאירועים ארגוניים או למטרות חינוכיות כדי ללמד אנשים איך המוח שלנו עובד ואיך אנחנו יכולים להבין טוב יותר את עצמנו ואחרים.

מופע של אמן חושים – אטרקציה ייחודית לכל אירוע

מופעי מנטליזם הם סוג של אמנות מיצג המשלבת אלמנטים של פסיכולוגיה, קסם והונאה כדי ליצור מופע משעשע.. מופעי מנטליזם יכולים לשמש לאירוח באירועים מגוונים, בין אם מדובר על קהל צופים מבוגר או קהל צעיר של בני נוער. מנטליזם הוא צורת אמנות שמתפתחת ללא הרף, וממשיכה להפתיע את הקהל עם ההישגים והטריקים המדהימים שלה.

לקבלת הצעת מחיר>>>>

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם