הקלפים שמלמדים אותנו על עצמינו ועל אחרים

קלפי הטארוט הם הקלפים שמלמדים אותנו על עצמינו ועל אחרים. ספר סמלים שיכול לשמש ככלי להבנת עצמנו ואחרים. 

להבין את עצמו, רגשות ורצונות 

קלפי הטארוט הם קלפים מיוחדים. הם יכולים לעזור לנו להבין אחד את השני, את הרגשות שלנו ואת השפעתם על אנשים סביבנו. ניתן להשתמש בקלפי הטארוט גם כדי לעודד את הצמיחה שלנו כיחידים וכדי לעזור לנו להגיע למטרות האישיות שלנו. קלפי הטארוט שימשו במשך אלפי שנים כדי ללמד אנשים על עצמם ועל אחרים. קלפי טארוט הם גם כלי החיזוי הפופולרי ביותר בכל הזמנים. הכרטיסים היו בשימוש על ידי מיליוני אנשים ברחבי העולם במשך שנים רבות. אנשים רבים מאמינים שהם יכולים לחזות את העתיד ולדעת מה יקרה בחייהם.

אנחנו יכולים להשתמש בטארוט כדי ללמוד על עצמנו ועל אחרים, אבל זו גם דרך טובה לוודא שאנחנו לא מבזבזים את הזמן שלנו על דברים שאנחנו לא צריכים לעשות או להתמקד בהם. קלפי טארוט יכולים לשמש אפילו כהשראה לרעיונות תוכן, אך הם יכולים לשמש גם ככלי הוראה כדי שתדע באילו רעיונות להתקדם בחיים. 

קצת על הקלפים 

קלפי הטארוט הם סדרה של קלפי משחק בני 78 קלפים עם חפיסה של 52 קלפים. מאמינים שהם שימשו את המצרים והיוונים הקדמונים ככלי ניחוש ואף פתירת חלומות. הטארוט מורכב משני חלקים עיקריים: הארקנה הגדולה, המייצגת את ארבעת היסודות, והארקנה הקטנה, המייצגת אנשים ואירועים.

למייג'ור ארקנה יש ארבע חליפות: חרבות, כוסות, שרביטים ומטבעות. כל חליפה מייצגת אחד מארבעה יסודות: אש, מים, אוויר ואדמה. לכל אלמנט יש צבע ספציפי משלו המשויך אליו (אלמנטים יכולים להיות אדום לאש או כחול למים). החליפה המשויכת לכל אלמנט נקבעת על ידי שילוב של צבעו (אש = אדום + שחור) ומספרו (אש = 2 + 1). בנוסף לכך יש גם כמה חליפות מיוחדות בעלות משמעויות משלהן: חליפת השוטה נקראת "הכוכב" ויש נוספות. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להתאים מלונה לכלב שלכם?
אתם לא בטוחים איך להתאים מלונה לכלב שלכם? כך שהיא תהיה כמה שיותר נוחה בעבורו? אינכם חייבים לקבל את...
קרא עוד »
מרץ 17, 2019
מתכננים הרמת כוסית לקראת השנה החדשה? כל מה שצריך לבדוק
הרמת כוסית לקראת השנה החדשה נחשבת ללא ספק לאירוע שאסור לוותר עליו, היות וזוהי הזדמנות מצוינת לפגוש...
קרא עוד »
ספט 23, 2018
מתי נדרש לבצע סיוד גגות?
גגות מצריכים תחזוקה באופן שוטף, כדי שהגשם לא ישטוף אתכם... אמנם אנחנו חיים בתוך המבנה פנימה ולא ממש...
קרא עוד »
נוב 03, 2020