מה מאפיין גיטרות חשמליות?

גיטרות חשמליות הן כלי נגינה חשמליים, מהפופולאריים ביותר בעולם ומשמשות בז'אנרים רבים, כולל רוק, מטאל, פופ, ג'אז, בלוז, קאנטרי ופולק.

להבדיל מגיטרה חשמלית, לגיטרות אקוסטיות יש גוף חלול שמהדהד כשאתה מנגן בו. הם משתמשים בפיקאפ מגנטי או פיזואלקטרי כדי להפיק אות שמוגבר על ידי מגבר מכשירים או מערכת PA כדי להפוך אותם לשמיעים לקהל.

גיטרה חשמלית היא גיטרה שמשתמשת במגבר כדי להחמיר את הצליל. הצליל של גיטרה חשמלית שונה מזה של גיטרה אקוסטית. גיטרות חשמליות מגיעות בסוגים רבים ושונים, כולל: גוף מוצק, גוף חצי חלול וגיטרות גוף חלול.

סוגים שונים של גיטרות חשמליות מיועדות למטרות שונות.

גיטרות חשמליות מגיעות במגוון צורות וגדלים, כל אחת עם הצליל הייחודי שלה. חלקם מיועדים למתחילים, בעוד שאחרים מיועדים לשחקנים מתקדמים יותר.

עוד מאפיינים של גיטרות חשמליות:

  • יש להן גוף מוצר וסולידי
  • לרוב הן עשויות מעץ, מתכת או פלסטיק והמבנה שלהן נוקשה יותר מגיטרות אקוסטיות.
  • יש להם גשר קבוע שאינו זז בעת תלישה של מיתרים והמיתרים עוברים על אוכף מתכת או פלסטיק כדי להפיק קול.
  • הפיקאפים לרוב מותקנים בגוף כך שהם קולטים רעידות מהמיתרים וממירים אותם לאות אלקטרוני הנשלח למגבר לפי הצורך של הנגן.
  • ניתן לחבר את המגבר לרמקולים, אוזניות או שניהם לפי דרישות הנגן והקהל שלו או מאזיניו על הבמה או בבית האזנה דרך אוזניות וכו'.

קניית גיטרה חשמלית היא החלטה גדולה. אתה צריך לקחת בחשבון את המחיר, הסגנון, הסאונד ואיך זה מרגיש בידיים שלך.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להבין מה התקציב שלך. זה יעזור לצמצם את הבחירות שלך ולתת לך מושג טוב יותר מה אתה יכול להרשות לעצמך.

ברגע שאתה יודע כמה אתה יכול להוציא, הגיע הזמן לבחור סגנון גיטרה שמתאים לצרכים שלך. אם אתה מנגן מוזיקת רוק, אז גיטרה חשמלית עם טנדרים הומבוקינג תהיה אידיאלית. אבל אם ג'אז או מוזיקה קלאסית זה יותר הסגנון שלך, אז אולי גיטרה אקוסטית עם מיתר ניילון תתאים יותר. תוכלו גם לקבל ייעוץ והכוונה בפניה אל בית המוסיקה רחובות.

לסיכום – רכישת גיטרה חשמלית יכולה להיות תהליך קשה למתחילים בשל מגוון האפשרויות הקיימות. בתור התחלה, חשוב למצוא אחד שנשמע טוב עבור מה שאתה רוצה לשחק ומתאים לתקציב שלך. כאשר מסתכלים על גיטרות ישנם גורמים רבים כגון סוג המוזיקה המושמעת וכמה כסף זמין.

בהצלחה!

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

השחרת חלונות לרכב

השחרת חלונות רכב היא דרך מצוינת להפוך את המכונית שלך לגלויה יותר על הכביש. זה עוזר לך להימנע מתאונות ולהיות שם לב לנהגים אחרים. השחרת

קרא עוד »

מי משחיר את חלונות הרכב?

השחרת חלונות רכב היא פשע שבוצע בארצות הברית. זה נעשה בדרך כלל על ידי שימוש בתמיסה כימית כדי לצבוע את החלון בשחור. נוהג זה אינו

קרא עוד »