מהי הכנה ללידה ומה עושים בהכנה כזו?

הטרימסטר השלישי להריון עוד מעט מגיע, וההתרגשות שלך ושל בן זוגך בעיצומה! יש לכם כל כך הרבה דברים להכין ולהתארגן אליהם לקראת הרך הנולד, אך לפני שתכינו את הדברים החומריים שיהיו בבית, ברכב ואולי גם אצל ההורים שלכם – כדאי גם שתכינו את עצמכם בצורה נפשית למה שעומד לבוא לידיכם, ובמיוחד להתכונן לקראת תהליך הלידה.

לידה היא דבר מיוחד ומופלא, אך גם הליך מלא בחששות ואי-וודאות עבור אישה שעתידה לעבור לידה לראשונה בחייה. כדי שתכיני את עצמך בצורה נפשית לתהליך הזה, וכן גם את בן זוגך שיש לו חלק בלתי נפרד בתהליך, כיצד שתכירו את קורס הכנה ללידה שיעניק לכם את ההכנה הנפשית, פיזית ומנטלית ללידה.

קורס הכנה ללידה – הכינו את עצמכם לתהליך המופלא

למרות שלידה היא דבר טבעי של הגוף, יש לעזור לו ובעיקר לאישה כדי שהתהליך יעבור בצורה הטובה ביותר שיש. כדי שתדעו מה מצפה לכם ממש בעוד מספר חודשים, קורס הכנה ללידה יעניק לכם מידע מקיף ומפורט בנוגע לתהליך הביולוגי של הלידה, השינויים שיתרחשו בגוף במהלך כל התקדמות של הצירים ופתיחת צוואר הרחם, וכך ידע חשוב בנוגע לנשימות שעל האישה לעשות כדי לשחרר את הלחצים וכך גם את הגוף.

אילו נושאים נלמדים במהלך הכנה ללידה?

כדי שתדעו מה מצפה לכם בלידה עצמה, במהלך ההכנה ללידה תכירו מושגים כמו פתיחה, מחיקה, שלבי לידה, התערבויות, פרוצדורות ועוד מושגים רבים אחרים שוודאי תשמעו מעל ראשכם בבית החולים. כך תוכלו להבין בכל שלב בדיוק מה קורה, איך הלידה מתקדמת ואיך את ובן זוגך תוכלו לסייע לתהליך המופלא עד ליציאתו של התינוק לעולם. למידע נוסף דארמה יוגה

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם