מאחז יד לבריכה – לשיפור הבטיחות בסביבת הבריכה

המעקה לבריכה הוא מעקה שמונח על שפת בריכת שחייה כדי לעזור לאנשים לצאת מהבריכה. המעקה יכול להיות עשוי מתכת או פלסטיק, ולרוב הוא עשוי בצורה שלא יבוא במגע עם מים. המעקה לבריכה הוא מאפיין בטיחות חשוב שצריך להיות קיים בכל אזור שחייה ציבורי. זה גם יכול למנוע משחיינים ליפול בטעות למים אם הם מאבדים שיווי משקל בזמן יציאה או כניסה לבריכה. במאמר נדבר על מאחז יד לבריכה.

מאחז יד לבריכה – פשוט יהיה נחוץ

מעקה הוא מעקה חיצוני שניתן להשתמש בו כדי לעזור לאנשים לטפס לתוך הבריכה או לצאת ממנה. מעקה הוא מכשיר העשוי בדרך כלל ממתכת, עץ או פלסטיק ובעל צורה מעוקלת, חצי עגולה. הוא מספק תמיכה בטיפוס פנימה והחוצה מהבריכה.

בריכה ללא מעקה עשויה לגרום לאנשים להחליק לתוכה כאשר הם מנסים לטפס החוצה, לכן חשוב להתקין אחת כזו אם יש לך אחת בחצר האחורית שלך. המעקה לבריכה הוא מתקן בטיחות המסייע במניעת נפילה של אנשים לבריכה. ניתן למצוא מעקות בקצה הבריכות, מסביב למאפייני מים ועל גשרים. הם עשויים בדרך כלל ממתכת או פלסטיק ובדרך כלל מותקנים בגובה של כמטר אחד מעל פני הקרקע.

מדובר במתקן בטיחות מאוד חשוב

המעקה לבריכה הוא מתקן בטיחות שעוזר לאנשים לחזור לבריכה. מדובר בחתיכת מתכת קצרה שיוצאת מהבריכה וניתן לתפוס אותה בידיים. המעקה לבריכה הוא מתקן בטיחות, המסייע לאנשים לחזור לבריכה. מדובר בחתיכת מתכת קצרה שיוצאת מהבריכה וניתן לתפוס אותה בידיים. התקן בטיחות זה מונע ממך ליפול למים עמוקים או לטבוע אם אתה נופל פנימה.

מעקות משמשים לתמיכה בשחיינים על ידי מתן מקום בטוח ויציב לאחיזה. הם יכולים להיות עשויים מתכת או עץ ובעלי אטבי בטיחות. מעקות הם דרך מצוינת להבטיח שהבריכה בטוחה לכולם. חשוב שהמעקה יהיה במקום שבו הוא לא חוסם את הנוף של אנשים ששוחים, אבל הוא גם צריך להיות חזק מספיק כדי להחזיק את המשקל של מישהו. אז התקינו מאחז יד לבריכה בהקדם! למידע נוסף בנושא ציוד לבריכות שחייה

 

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם